Card image cap
Відладка за допомогою консолі в JavaScript

Консоль є невід'ємною частиною розробки вебдодатків на JavaScript. Вона дозволяє відстежувати помилки, виводити на екран поточні значення змінних і виконувати тестові запити. У цій статті ми розглянемо кілька прикладів використання консолі в JavaScript.

26 квіт. 2023
Card image cap
PageTransitionEvent: як використовувати його для покращення продуктивності та кешування ресурсів

PageTransitionEvent - це подія, яка спрацьовує, коли сторінка змінює свій стан, такий як переміщення на іншу сторінку, перехід від одного стану до іншого, оновлення сторінки тощо. Ця подія є частиною API Navigation Timing та може бути корисною для відстеження часу, необхідного для завантаження сторінки.

Card image cap
MutationObserver - відстежувати зміни в DOM-структурі сторінки

MutationObserver - це інтерфейс JavaScript, який надає спосіб відстежувати зміни, що відбуваються в DOM-структурі сторінки. Цей інтерфейс може бути дуже корисним для динамічних веб-сторінок, де елементи можуть бути створені, змінені або видалені відповідно до дій користувача.

27 лют. 2023
Card image cap
Intersection Observer - дозволяє відстежувати зміну видимості елементів на сторінці

У JavaScript є багато інструментів для взаємодії з DOM-структурою веб-сторінок, і Intersection Observer API є одним з них. Цей API дозволяє відстежувати зміну видимості елементів на сторінці, коли вони перетинаються з вікном браузера або іншим елементом. У цій статті ми розглянемо, як використовувати Intersection Observer API з прикладами використання та кодом.

Card image cap
Керуємо Iframe та отримуємо інформацію відео з YouTube

YouTube  дає змогу вставляти відео через Iframe, але іноді потрібно керувати цим відео програмно, а не тицяти по елементах керування.

31 груд. 2022